Chlapi si toho často naložia naozaj príliš veľa. Myslia si, že je to ich povinnosť. Chcú sa starať o všetko navôkol seba. Chcú mať všetko pod kontrolou. No pravdou je, že práve to, že máte všetko pod kontrolou často spôsobuje veľmi veľké problémy. Chlapi sa vždy tvária, že sú silní a že zvládnu úplne čokoľvek. Nemusíte sa pozerať na to, čo robia. Robia v práci, robia doma. Mnohí to považujú za svoju povinnosť, jednoducho je to to, čo robí chlapa chlapom. No okrem toho robí podľa nich chlapa chlapom aj to, čo sa deje večer v posteli. Pre chlapa je skutočne dôležité, aby všetko fungovalo tak, ako to fungovať má.

dívka
 
Problém, ktorý sa dá riešiť
Ak sa dostanete do situácie, kedy to jednoducho z rôznych dôvodov nejde, chlapi majú často sklony dostať sa do depresie. Možno ani tak nejde o depresiu, ale skôr o to, že majú pocit, že keď to nezvládnu, už viac nebudú muži. A to je niečo, čo je pre nich naozaj veľmi ťažké. Chcú byť dokonalí vo všetkých ohľadoch. A v posteli asi najviac. Nemôžeme sa tomu predsa čudovať. Keď sa vyskytne takýto problém, chlap má sklony k tomu stiahnuť sa a vôbec o tom nehovoriť.

spodní prádlo
 
Hovorte o tom
Vôbec sa nestarajú o to, že existuje aj podpora erekcie, napríklad vo forme rôznych tabletiek. Skôr sa tvária, že ich sa to vôbec netýka. Aj keď sa ich to týka tak veľmi, až by ste sa tomu možno čudovali. Nemyslite si, že sa cez to dostanete. Musíte o tom rozprávať a dať vedieť, že s tým chcete niečo robiť. Nechcete predsa, aby to prerástlo do niečoho trvalého, do niečoho, s čím už nebudete vedieť pohnúť. Nemusíte sa ničoho báť, nakoniec predsa len zbadáte, že sa veci pohli. No neberte si toho príliš veľa na plecia. Stres sa bohužiaľ naozaj často prejavuje práve v sexuálnom živote. A veríme, že je pre vás dôležité, aby to tak nebolo. Takže, prehryznite sa cez to a oddýchnite si.